Предлагаю услуги: Юридические услуги в Луцке,Луцк - Заказать: Юридические услуги в Луцке,Луцк, Луцк - Юридические и консалтинговые услуги Луцк - 621537

Найти
 


Объявление

Юридические услуги в Луцке, Луцк - Юридические и консалтинговые услуги

Код: 621537 Создано: 17-07-2014 21:42

Продам, предлагаю: Юридические и консалтинговые услуги, Украина, Луцк и Волынская область

Юридична компанія «ВЕСТ ПРОЕКТ» надає повний спектр високоякісних юридичних послуг Персонал фірми складається з висококваліфікованих юристів, які мають значний та успішний досвід практичної роботи. Кожен наш юрист є висококваліфікованим спеціалістом в одній чи декількох галузях права з наявністю відповідної юридичної практики. Відтак, наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають якісне обслуговування та очікуваний результат. Ми не відносимося до фірм, які прагнуть мати якомога більше клієнтів, незважаючи на наявність внутрішніх ресурсів для їх обслуговування. Основною метою фірми є висока якість власних юридичних послуг та оперативна реакція на клієнтські запити. Якщо Ви стали нашим клієнтом, будьте певні: будь-яке Ваше завдання буде виконано якісно та в максимально стислі терміни. Враховуючи Ваші інтереси та побажання, ми в найкоротші строки знайдемо стандартні та нестандартні правові рішення, спрямовані на забезпечення успіху Вашого бізнесу. Крім того, ми сприятимемо в повній мірі успішному та ефективному вирішенню правових питань особистого характеру. Основними принципами нашої роботи є : 1. Професіоналізм 2. Зорієнтованість на позитивний результат 3. Впевненість у своїй правовій позиції 4. Творчий підхід до кожної конкретної справи та до кожного конкретного проекту 5. Добросовісне відношення до задач, поставлених кожним клієнтом 6. Чітке бачення шляхів виконання завдань Звернувшись до нас Ви будете задоволені результатом нашої співпраці. З повагою, колектив ЮК «ВЕСТ ПРОЕКТ»

Реклама
Контактные данные
Имя: Андрей
 
Фамилия: Фелисиенко
 
Контактный телефон: 29-87-29
 
Мобильный телефон: 094 908 97 29
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки