Продам: Сульфат магнію кристалічний семиводний - Купить: Сульфат магнію кристалічний семиводний, Луцк - Продажа: Удобрения Луцк - 2991990

Найти
 


Объявление

Сульфат магнію кристалічний семиводний - Удобрения

Код: 2991990 Создано: 17-01-2022 08:22

Цена: 13 грн. ₴

Продам, предлагаю: Удобрения, Украина, Луцк и Волынская область

Сульфат магнію кристалічний семиводний містить магній та сірку у водорозчинній формі і призначений для швидкої компенсації нестачі магнію та сірки при позакореневому живленні (по листу) і може використовуватись як самостійне добриво так і в поєднанні з іншими добривами та засобами захисту рослин. Склад: 16% Mg; 30-32% S. Тара: 25кг / 1 тона. Застосування та норми. Добриво розчиняють у воді та вносять у основні фази росту та розвитку культур, як правило, 2 рази під час вегетації – у фазу відновлення весняної вегетації та в період бутонізації. Середня рекомендована норма добрива одного позакореневого підживлення складає 5-12кг/га на 200-300л робочої рідини: перша обробка у фазу 6-8 листків /кущіння; друга - у фазу бутонізації/вихід у трубку. Переваги та вплив. • Не містить хлору та добре компонується у бакових сумішах з водорозчинними добривами та пестицидами. • Впливає як на врожайність сільськогосподарських культур в цілому так і на його якісні показники – вміст білків, жирів, вуглеводів, клейковини, вітамінів. • Магній відіграє найважливішу роль в процесі фотосинтезу, дихання культур, бо є головним ядром реакції. Також він приймає участь на усіх етапах синтезу білків, керує процесом засвоєння води кореневою системою та має антистресовий вплив в умовах посухи чи перезволоження. • Сірка відіграє велику роль для правильного росту та врожайності рослин, є активатором засвоєння поживних речовин та біологічних процесів, що відбуваються під час вегетації рослини, сприяє засвоєнню азоту в усіх культур та зменшує вміст нітратів. Важливо: при внесенні мікродобрив режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Адміністратор
 
Контактный телефон: (050)157-17-42, (098)245-57-51
 
Мобильный телефон: (050)157-17-42, (098)245-57-51
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки