Предлагаю услуги: Поліграф (детектор брехні). Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів - Заказать: Поліграф (детектор брехні). Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів, Луцк - Охранные и сыскные услуги Луцк - 2651921

Найти
 


Объявление

Поліграф (детектор брехні). Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів - Охранные и сыскные услуги

Код: 2651921 Создано: 24-05-2018 14:13

Продам, предлагаю: Охранные и сыскные услуги, Украина, Луцк и Волынская область

Компанія експертів поліграфологів «Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів» проводить перевірки на детекторі брехні по всій Україні. Найчастіше до нас звертаються з питань розслідувань: • Крадіжки (хто вкрав гроші, золото, коштовності, документи, антикваріат, інші матеріальні цінності?); • Нестачі (чому сталася недостача, де або у кого зараз знаходиться відсутні матеріальні цінності, хто організатор махінації. Яким чином була організована змова між співробітниками, з ким вступив у змову Ваш персонал? За яку суму грошей продали крадене?) • Питання по персоналу (проведення скринінгу при працевлаштуванні. 1. Скринінг дозволяє створити потужний «фільтр», який вбереже Ваш бізнес від співробітників з прихованими факторами ризику, людей впроваджених в вашу компанію з метою зливу комерційної таємниці, людей, що приховують серйозні правопорушення на попередніх місцях роботи. 2. Планова перевірка персоналу на детекторі брехні дозволить встановити групу приховуваних фактів співробітниками від адміністрації, в тому числі ряду фінансових махінацій, крадіжки і приховування важливої інформації. 3. Перевірки на поліграфі персоналу, що звільняється допоможуть Вам розібратися в істинних причинах раптового звільнення співробітника. Якої шкоди для компанії допустив даний співробітник? Чи передавала ця людина комерційну інформацію Вашим конкурентам? • Сімейні питання на детекторі брехні. Наші експерти поліграфологи допоможуть Вам розібратися в питаннях вірності, встановлення факту подружньої зради, виявлення осіб, причетних до зради, встановлення обставин і подій подружньої невірності. Фахівці нашої компанії по всій Україні проведуть перевірку на детекторі брехні в максимально оперативні терміни. Всі послуги надаються в умовах повної анонімності і конфіденційності. Телефонуйте зараз і отримаєте відповіді на питання, які позбавили Вас сну і спокою! Проводимо тести на поліграфі (детекторі брехні) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Черкасах, Житомирі, Кропивницького, Запоріжжі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Ужгороді, Сумах, Вінниці та інших містах України. Тобто, така послуга як перевірка на детекторі брехні доступна у всіх обласних центрах.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Юлия
 
Контактный телефон: +38(063)165-90-00
 
Мобильный телефон: +38(063)165-90-00
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки