Продам: Гель для прання на розлив оптом, гель для миття посуду - Купить: Гель для прання на розлив оптом, гель для миття посуду, Луцк - Продажа: Бытовая химия, прочие бытовые товары Луцк - 2620198

Найти
 


Объявление

Гель для прання на розлив оптом, гель для миття посуду - Бытовая химия, прочие бытовые товары

Код: 2620198 Создано: 13-02-2018 10:27

Продам, предлагаю: Бытовая химия, прочие бытовые товары, Украина, Луцк и Волынская область

Пропонуємо купити гель для прання на розлив від виробника. Найпопулярніший і ефективний миючий засіб на сьогоднішній день. Гель для прання продається наливом, виготовляється за світовими стандартами, сертифікований, якість продукції на рівні брендів ARIEL і PERSIL. Прекрасна альтернатива сипучим пральних порошків. Переваги: відмінно видаляє різні види забруднень і плями; не викликає подразнення шкіри і дихальних органів; прекрасно розчиняються навіть в холодній воді; зручний при запиранні сильних забруднень на одязі; відрізняється дбайливим ставленням до тканин; Гель для прання наливом нашого виробництва не поступається за якістю відомим брендам. Призначений для прання кольорових і білих речей і може використовуватися в будь-яких пральних машинках. Також продаємо оптом: засіб для миття посуду, кондиціонер для білизни, рідке мило. Розливається в нашу і Вашу тару будь-яких обсягів (наприклад пластмасовий кубічний резервуар, пляшки, каністри). Наша тара: (0, 5 1, 2, 5, 10, 50 ...) літрів. Мінімальне замовлення 500 л (можлива комбінація). Гель для прання на розлив ціна від 11 грн за літр. Засіб для миття посуду, ціна від 9, 50грн. Доставка по Україні. 097 (16-17-234)

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: ООО "СМ-ХИМ"
 
Контактный телефон: (066) 206-15-28
 
Мобильный телефон: 0662061528
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки