Предлагаю услуги: Семінар для наречених - Заказать: Семінар для наречених, Луцк - Организация праздников, видео и фотосъемка Луцк - 1623809

Найти
 


Объявление

Семінар для наречених - Организация праздников, видео и фотосъемка

Код: 1623809 Создано: 09-01-2014 15:45

Продам, предлагаю: Организация праздников, видео и фотосъемка, Украина, Луцк и Волынская область

Програма навчання: 1. Організація весілля – жіночий та чоловічий погляди 2. З чого розпочинається підготовка до весілля? 3. Що таке сценарій весілля і сценарний день(графік весілля) 4. Скільки коштує весілля? - Улюблене запитання наречених 5. Вибір банкетної зали або майданчика 6. Як не помилитись у виборі: - весільного ведучого; - музичного колективу; - фото-відео студії; - компанії, яка займається оформленням та поліграфією; - флористичної компанії; - піротехнічної компанії. Де шукати професійних артистів, транспорт чи класного кондитера. 7. Виїзна церемонія 8. Також в програму курсу входять теми, на які не завжди наречені акцентують увагу, але обізнаність в яких дуже потрібна в день весілля. Семінар відбудеться 25 січня 2014 року за адресою: м. Луцьк, пр. Соборності, 18, офіс агенції «Family»

Реклама
Изображения
Контактные данные
Контактный телефон: 095-580-80-54
 
Мобильный телефон: 095-580-80-54
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки